Tepelná izolace

POLYURETANOVÁ PĚNA TECNOFOAM

Máme více než 15 let zkušeností jako specialisté ve vytváření veškerých typů izolačních systémů na základě polyuretanové pěny. Vysoké parametry, které se dosahují při použití izolace z polyuretanové pěny, nemohou být splněné pomocí žádných jiných izolačních materiálů, určených pro obecné použití ve stavebnictví a v průmyslovém sektoru.

V našem rozsahu provedení izolací máme k dispozici systémy polyuretanové pěny pro stříkání v různých hustotách a s různými vlastnostmi, takže můžeme nabídnout specifické provedení pro každý požadavek a pro každé použití.

Tyto systémy polyuretanové pěny byly speciálně formulované tak, aby kromě vynikajících parametrů tepelné izolace mohly rovněž nabídnout další fyzikální a mechanické vlastnosti, specificky pro každou aplikaci a pro jejich reakci na oheň v klasifikaci EUROCLASS-E.

Tyto produkty jsou bez přítomnosti látek poškozujících ozonovou vrstvu, a rovněž bez výskytu plynů, které by podporovaly skleníkový jev (žádný obsah látek HFC, VOC), a dále po svém nainstalování neuvolňují žádné látky do životního prostředí.

Součinitel tepelného přenosu zůstává neměnný od umístění.

 

e-mail: info@asteco.cz

telefon: +420 733 196 209

Nezávazná poptávka

Newsletter

Nechte si zasílat naši aktuální nabídku a časopis Tecnomagazine. Stačí zadat jen Váš email.